Інформація про доставку

     Інформація про доставку в магазині побутової техніки від А ДО Я у м.Львові.

     Ми цінуємо кожного нашого клієнта і прагнемо економити ваш час , гроші і , звичайно ж , нерви :)
 
     Ви оплачуєте товар тільки після того, як отримали його, розпакували, оглянули, він вам сподобався і ви залишилися задоволені!
 
     Крім того, підключити і перевірити роботу, ви можете також у присутності представника нашого магазину, що відразу може вберегти від неприємних сюрпризів у майбутньому.
 
     Економія вашого часу - більше не треба їхати за покупкою самостійно і витрачати мінімум 2 години! Ви можете отримати своє замовлення не виходячи з дому! Ми доставимо замовлення прямо до під'їзду вашого будинку! Мінімальна сума доставки - 50 грн.
 
     Можна також безкоштовно самостійно забрати свою покупку за адресою нашого інтернет- магазину побутової техніки ( м.Львів , Вул.Грабовського, 11 - Цитадель )
 
     Якщо ви проживаєте в передмісті , тоді оплата стягується за дорогу тільки в одну сторону , по тарифу 5 грн. / км , але не менше 50 грн.
 
     Ми можемо доставити ваше замовлення в будь-яке місто України за допомогою кур'єрських служб доставки : Нова Пошта , Ін- тайм , Міст - Експрес, Делівері.
 
     Ви можете вибрати будь-який зручний варіант. Оплачується вартість доставки тільки компанії -перевізника. Наша доставка до пункту відправки безкоштовна . Ми можемо доставити товар до дверей вашого будинку , або у відділення компанії перевізника , звідки ви заберете його самі. Адресу найближчого представництва компанії перевізника у вашому місті ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії.

Store VID A DO YA / All rights reserved