Категорії

Зубні пасти

Зубні пасти

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
DM Дитяча зубна паста Dontodent Kids  від 0 до 6 років100 мл
DM Дитяча зубна паста Dontodent Kids  від 0 до 6 років100 мл    Dontodent м'яка фторированная зубна паста для дітей з ароматом полуниці розроблене спеціально для оптимального захисту від карієсу молочних зубів.   Рекомендоване дозування: для молочних зу..
40.00 грн
DM Зубна паста освіжаюча DONTODENT CLEAR FRESH 125 МЛ
DM Зубна паста освіжаюча DONTODENT CLEAR FRESH 125 МЛ  Зубна паста DONTODENT Clear Fresher забезпечує чисте та свіже чищення. Ніжні миючі засоби злегка і ретельно очищають зубний наліт. Приємно свіжа, м'ятна зубна паста твердне і ремінералізує емаль зуба. Міститься цинк, який має антибак..
45.00 грн
DM ЗУБНА ЩІТКА ЧОРНИЙ БЛИСК DONTODEN
DM ЗУБНА ЩІТКА ЧОРНИЙ БЛИСК DONTODEN  Зубна щітка Dontodent Blackshine сприяє збереженню природнього відбілювання зубів. Додаткові тонкі кінці щетинок містять активоване вугілля. Для нового досвіду очищення. Спеціально розроблені щетинки забезпечують ніжне, проте ретельне очищення та при..
55.00 грн
DM Підліткова зубна паста Dontodent Junior від 6 років100 мл
DM Підліткова зубна паста Dontodent Junior від 6 років100 мл Dontodent зубна паста була спеціально розроблена для дітей від 6 років і забезпечує ефективний захист від карієсу для нових і постійних зубів. Фторид в основі пасти зміцнює зуби від карієсу і деградації емалі. Свіжий, м'який аромат ..
40.00 грн
Ecodenta Зубна паста з чорний вугіллям відбілююча 100 мл
Ecodenta Зубна паста з чорний вугіллям відбілююча 100 мл    Сильна відбілююча зубна паста з чорним вуглем і екстрактом зеленого чаю. Ефективно видаляє наліт, має сильний освіжаючий ефект. Паста має чорний колір, містить активоване вугілля, яке ідеально і повністю безпечно справл..
150.00 грн
ELMEX Sensitive Plus ополіскувач  400мл + ELMEX Sensitive Plus зубна паста 75мл
ELMEX Sensitive Plus ополіскувач  400мл + ELMEX Sensitive Plus зубна паста 75мл  ELMEX, ополіскувач для губ Sensitive Plus, 400мл: Рідина для полоскання рота Elmex Sensitive Plus містить амінофлоурид, який утворює захисний шар на відкритих коренів шиях, захищаючи їх від зовнішні..
200.00 грн
ELMEX Sensitive Whitening Зубна паста для відбілювання 75 мл
ELMEX Sensitive Whitening Зубна паста для відбілювання 75 мл    Elmex Sensitive Whitening - це спеціальна зубна паста для відбілювання, що забезпечує щоденний захист чутливих зубів. Вона містить амінофлуорид, який утворює захисний шар на відкритих шийках зубів , захища..
95.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex Junior 6-12 років 75 мл
ELMEX Junior, зубна паста з амінофторидом, 6-12 років, 75мл Високоактивний амінофлуорид, що міститься в зубній пасті, негайно створює захисний шар навколо зубів. Завдяки вмісту фтору, постійні зуби зміцнюються і захищаються від карієсу. Паста має м'який смак.   Якісний склад Elme..
90.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex Junior 6-12 років 75 мл (подвійна упаковка)
ELMEX зубна паста Elmex Junior 6-12 років 75 мл (подвійна упаковка) Високоактивний амінофлуорид, що міститься в зубній пасті, негайно створює захисний шар навколо зубів. Завдяки вмісту фтору, постійні зуби зміцнюються і захищаються від карієсу. Паста має м'який смак.   Якісний ск..
170.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex KIDS 0-6 років 50 мл
ELMEX зубна паста Elmex KIDS 0-6 років 50 мл  Зубна паста Elmex для дітей має тонкий аромат для заохочення дітей до правильної гігієни порожнини рота з раннього віку. Препарат ретельно пристосований до потреб дітей віком 0-6 років. Завдяки вмісту високоактивного фторидаміну паста додатко..
90.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved