Категорії

Натуральні підсолоджувачі та замінники цукру

Натуральні підсолоджувачі та замінники цукру

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Еритрол ( Еритрітол) 1 кг Krukam Польща
Еритрол ( Еритрітол) 1 кг Krukam Польща  Ерітрітол на 100% є натуральним природним компонентом, є природним сахаридом (низькокалорійним цукром). Він зустрічається в овочах, фруктах (наприклад, винограді, грушах), грибах, морських водоростях і вині. Він має низькокалорійний цукор, який та..
235.00 грн
Ксиліт 0.5 кг KruKam Польща
Ксиліт 0.5 кг KruKam Польща Ксиліт - натуральний підсолоджувач для діабетиків і не тільки.    Ксиліт - це солодкий продукт, який отримують з берези, тому його іноді називають березовим цукром. Ксиліт за смаком і зовнішнім виглядом нагадує звичайний цукор. Оскільки ві..
200.00 грн
Ксиліт 1 кг KruKam Польща
Ксиліт - натуральний підсолоджувач для діабетиків і не тільки.    Ксиліт - це солодкий продукт, який отримують з берези, тому його іноді називають березовим цукром. Ксиліт за смаком і зовнішнім виглядом нагадує звичайний цукор. Оскільки він має низький глікемічний індекс - IG8, ..
350.00 грн
Ксиліт 200 грам KruKam Польша
Ксиліт 200 грам KruKam Польша Ксиліт - натуральний підсолоджувач для діабетиків і не тільки.    Ксиліт - це солодкий продукт, який отримують з берези, тому його іноді називають березовим цукром. Ксиліт за смаком і зовнішнім виглядом нагадує звичайний цукор. Оскільки він має ..
100.00 грн
Сироп з агави BIO 250 g  "GoBio"  Польща
Сироп з агави ТМ "Bio" - 100% натуральний органічний продукт, який є природним подсластителем. Він не містить консервантів, барвників, будь-яких добавок або хімічних речовин. Це корисний смачний продукт, який з успіхом може замінити цукор скрізь, де потрібно солодкість. Склад 100 % а..
115.00 грн
Сироп з агави BIO 330 g (239 мл) BIO PLANET Польща
Сироп з агави BIO 330 g (239мл) BIO PLANET Польща Мексиканські індіанці тисячоліттями використовували цілющі властивості кактуса, що має сучасну назву Агава блакитна. З серцевини мексиканського кактуса і зараз готують всесвітньо відому текілу, а з м'ясистих листя віджимають сік і отримуют..
135.00 грн
Сироп з агави BIO 660 g (478 мл) BIO PLANET Польща
Сироп з агави BIO 660 g (478 мл) BIO PLANET Польща Мексиканські індіанці тисячоліттями використовували цілющі властивості кактуса, що має сучасну назву Агава блакитна. З серцевини мексиканського кактуса і зараз готують всесвітньо відому текілу, а з м'ясистих листя віджимають сік і отримую..
250.00 грн
Сироп кленовий A BIO 250 ml - TERRASANA Нідерланди
Сироп кленовий A BIO 250 ml - TERRASANA Нідерланди Канадський кленовий сироп * (100%) клас A (* сертифікований органічний інгредієнт) . Кленовий сироп багатий вітамінами (РР і з групи В), мінералами (кальцій, калій, цинк, фосфор і магній) і антиоксидантами. Має бактерицидні та протиза..
220.00 грн
Сироп кленовий С BIO 250 ml - TERRASANA Нідерланди
Сироп кленовий С BIO 250 ml - TERRASANA Нідерланди Канадський кленовий сироп * (100%) клас A (* сертифікований органічний інгредієнт) . Кленовий сироп багатий вітамінами (РР і з групи В), мінералами (кальцій, калій, цинк, фосфор і магній) і антиоксидантами. Має бактерицидні та протиза..
220.00 грн
Сироп кокосовий BIO 300 g (250 ml) - BIO PLANET Польща
Сироп кокосовий BIO 300 g (250 ml) - BIO PLANET Польща      Кокосовий сироп виробляється з кокосового нектару, який збирається з надрізу, зробленого на певній частині кокосової квітки. Кокосовий нектар випливає з надрізу в спеціальні бамбукові контейнери.     ..
200.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved