Категорії

BIO PLANET Польща

BIO PLANET Польща

BIO PLANET Польща

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кокосова олія нерафінована 900 мл KruKam Польща
Кокосова олія нерафінована 900 мл KruKam Польща Основні корисні властивості кокосового масла   Вони обумовлені, перш за все, його унікальним хімічним складом, якого не знайдеш ні в одній існуючій на даний момент і відомому світу рослинному маслі!   У його складі знах..
275.00 грн
Сироп з агави BIO 330 g (239 мл) BIO PLANET Польща
Сироп з агави BIO 330 g (239мл) BIO PLANET Польща Мексиканські індіанці тисячоліттями використовували цілющі властивості кактуса, що має сучасну назву Агава блакитна. З серцевини мексиканського кактуса і зараз готують всесвітньо відому текілу, а з м'ясистих листя віджимають сік і отримуют..
135.00 грн
Сироп з агави BIO 660 g (478 мл) BIO PLANET Польща
Сироп з агави BIO 660 g (478 мл) BIO PLANET Польща Мексиканські індіанці тисячоліттями використовували цілющі властивості кактуса, що має сучасну назву Агава блакитна. З серцевини мексиканського кактуса і зараз готують всесвітньо відому текілу, а з м'ясистих листя віджимають сік і отримую..
250.00 грн
Сироп кокосовий BIO 300 g (250 ml) - BIO PLANET Польща
Сироп кокосовий BIO 300 g (250 ml) - BIO PLANET Польща      Кокосовий сироп виробляється з кокосового нектару, який збирається з надрізу, зробленого на певній частині кокосової квітки. Кокосовий нектар випливає з надрізу в спеціальні бамбукові контейнери.     ..
200.00 грн
Фініковий сироп BIO 250 ml (350 g) - BIO PLANET
Фініковий сироп BIO 250 ml (350 g) - BIO PLANET   ІНГРЕДІЄНТИ   сушені фініки * (79%), вода (* сертифікований органічний інгредієнт)   Фініковий сироп - дуже густий і солодкий фініковий сік, який ще часто називають фініковим медом. Цей сироп дуже корисний, м..
150.00 грн
Цукор кокосовий біо 1 кг - BIO PLANET Польща
Цукор кокосовий біо 1 кг - BIO PLANET Польща КОКОСОВИЙ ЦУКОР (З КОКОСА): КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ І ШКОДА, ЗАСТОСУВАННЯ Цукор, який отримують з кокоса, називають кокосовим цукром. Це один з видів пальмового цукру, який особливо часто добувають на Шрі-Ланці, в Індії, на Молуккських островах і н..
300.00 грн
Цукор кокосовий біо 300 грам - BIO PLANET Польща
Цукор кокосовий біо 300 грам - BIO PLANET Польща Цукор кокосовий біо 1 кг - BIO PLANET Польща КОКОСОВИЙ ЦУКОР (З КОКОСА): КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ І ШКОДА, ЗАСТОСУВАННЯ Цукор, який отримують з кокоса, називають кокосовим цукром. Це один з видів пальмового цукру, який особливо часто добуваю..
115.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved