Категорії

KOSMED Польща

KOSMED Польща

KOSMED Польща

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Нафта косметична Kosmed з аргановою олією 150 мл
Нафта косметична Kosmed з аргановою олією 150 мл Арганова олія - «рідке золото» надзвичайно багата поживними речовинами. Косметичну нафту регулярно застосовують для достягнення еластичності для волосся, перешкоджає їх електризації, полегшує розчісування і моделювання.   Нафту..
100.00 грн
Нафта косметична Kosmed з вітамінами А + Е 150 мл
Нафта косметична Kosmed з вітамінами А + Е 150 мл Нафта, збагачена вітамінами А і Е, чудово покращує стан волосся, має унікальний відновлюючий ефект.    Це надає волоссю пишність, зменшує ламкість.   Нафта запобігає електризації волосся, полегшує розчісування і ..
100.00 грн
Нафта косметична Kosmed з екстрактом кропиви 150 мл
Нафта косметична Kosmed з екстрактом кропиви 150 мл   Екстракт листя кропиви - це скарбниця інгредієнтів, відповідальних за належний стан волосся. Багатий мікроелементами, вітамінами В і К, органічними кислотами і флавоноїдами.   Косметичний гас регулярн..
100.00 грн
Нафта косметична Kosmed з касторовою олією 150 мл
Нафта косметична Kosmed з касторовою олією 150 мл Кетамін є скарбницею жирних кислот. Покращує стан волосся, особливо ослаблених, захищає волосся від шкідливих зовнішніх факторів. Розгладжує волосся (в тому числі і всю шкіру), покращує їх зволоження. Косметична нафта з касторовою олією рекоме..
100.00 грн
Нафта косметична Kosmed з комплексом вітамінів 150 мл
Нафта косметична Kosmed з комплексом вітамінів 150 мл   Косметична нафта із комплексом вітамінів через правильно підібрані інгредієнти живить волосся, зміцнює їх структуру, надає їй пухнастість, відновлює природну мякість і еластичність, забезпечує гідратацію і блиск, надає зачісці з..
100.00 грн
Нафта косметична Kosmed з олією чайного дерева і алое 150 мл
Нафта косметична Kosmed з олією чайного дерева і алое 150 мл Алое вера є цінним джерелом амінокислот, вітамінів і мінералів, завдяки яким він пом'якшує подразнену шкіру голови.   Косметична нафта регулярно застосовується для еластичності волосся, перешкоджає їх електризації, поле..
100.00 грн
Нафта косметична Kosmed з чорною редькою 150 мл
Нафта косметична Kosmed з чорною редькою 150 мл Косметична нафта відновлює еластичність волосся, перешкоджає їх електризації, полегшує розчісування і моделювання.   Нафта із чорною редькою особливо рекомендується для догляду за волоссям, яке повільно росте і для боротьби з лупою...
100.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved