Категорії

PAESE Польща

PAESE Польща

PAESE Польща

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
PAESE міцелярна вода для демакіяжу Argan 210 ml
PAESE міцелярна вода для демакіяжу Argan 210 ml  Після дня, коли в нас накопичуються різні думки, ідеї, мрії і навіть самі креативні ідеї, ми потребуємо ввечері певного очищення.   Те ж саме стосується і нашої шкіри. Навіть найкрасивіший макіяж варто нарешті змити. Створена..
135.00 грн
PAESE Сироватка 1,5% потрійна гіалуронова кислота 30 мл
PAESE Сироватка 1,5% потрійна гіалуронова кислота 30 мл Ефективна омолоджуюча і ідеально зволожуюча сироватка з потрійною гіалуроновою кислотою. Він містить три типи гіалуронових кислот, які доповнюють один одного. Регулярне застосування зменшує глибокі зморшки. ..
450.00 грн
PAESE Тональна основа Long Cover Fluid 30 ml (02 натуральний)
PAESE Тональна основа Long Cover Fluid 30 ml (02 натуральний) Чи знаєте ви, як позбутися небажаного прищика швидко і безболісно, ​​не пошкоджуючи шкіру? Його можна приховати тональним кремом. Відмінним варіантом такої косметики стане професійний тональний крем Long Cover Fluid від Paese. ..
300.00 грн
Parfume Paese вода парфумована чоловіча Dore 100 ml
Parfume Paese вода парфумована чоловіча Dore 100 ml    Paese і французька лабораторія створили унікальну ароматизовану воду.    Всі її нотатки запрошують вас у світ вражень, який можна побачити з вікон Orient Express, і здійснити захоплюючу подорож з цим аромат..
500.00 грн
Тональна основа Long Cover Fluid 30 ml  (01 світлий беж)
Тональна основа Long Cover Fluid 30 ml  (01 світлий беж)  Чи знаєте ви, як позбутися небажаного прищика швидко і безболісно, ​​не пошкоджуючи шкіру? Його можна приховати тональним кремом. Відмінним варіантом такої косметики стане професійний тональний крем Long Cover Fluid від Paese..
300.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved