Категорії

ELMEX Польща

ELMEX Польща

ELMEX Польща

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
ELMEX Sensitive Plus ополіскувач  400мл + ELMEX Sensitive Plus зубна паста 75мл
ELMEX Sensitive Plus ополіскувач  400мл + ELMEX Sensitive Plus зубна паста 75мл  ELMEX, ополіскувач для губ Sensitive Plus, 400мл: Рідина для полоскання рота Elmex Sensitive Plus містить амінофлоурид, який утворює захисний шар на відкритих коренів шиях, захищаючи їх від зовнішні..
200.00 грн
ELMEX Sensitive Whitening Зубна паста для відбілювання 75 мл
ELMEX Sensitive Whitening Зубна паста для відбілювання 75 мл    Elmex Sensitive Whitening - це спеціальна зубна паста для відбілювання, що забезпечує щоденний захист чутливих зубів. Вона містить амінофлуорид, який утворює захисний шар на відкритих шийках зубів , захища..
95.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex Junior 6-12 років 75 мл
ELMEX Junior, зубна паста з амінофторидом, 6-12 років, 75мл Високоактивний амінофлуорид, що міститься в зубній пасті, негайно створює захисний шар навколо зубів. Завдяки вмісту фтору, постійні зуби зміцнюються і захищаються від карієсу. Паста має м'який смак.   Якісний склад Elme..
90.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex Junior 6-12 років 75 мл (подвійна упаковка)
ELMEX зубна паста Elmex Junior 6-12 років 75 мл (подвійна упаковка) Високоактивний амінофлуорид, що міститься в зубній пасті, негайно створює захисний шар навколо зубів. Завдяки вмісту фтору, постійні зуби зміцнюються і захищаються від карієсу. Паста має м'який смак.   Якісний ск..
170.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex KIDS 0-6 років 50 мл
ELMEX зубна паста Elmex KIDS 0-6 років 50 мл  Зубна паста Elmex для дітей має тонкий аромат для заохочення дітей до правильної гігієни порожнини рота з раннього віку. Препарат ретельно пристосований до потреб дітей віком 0-6 років. Завдяки вмісту високоактивного фторидаміну паста додатко..
90.00 грн
ELMEX зубна паста Elmex KIDS 0-6 років 50 мл (подвійна упаковка)
ELMEX зубна паста Elmex KIDS 0-6 років 50 мл (подвійна упаковка) Зубна паста Elmex для дітей має тонкий аромат для заохочення дітей до правильної гігієни порожнини рота з раннього віку. Препарат ретельно пристосований до потреб дітей віком 0-6 років. Завдяки вмісту високоактивного фторидаміну..
170.00 грн
ELMEX зубна паста проти карієсу 75мл
ELMEX зубна паста проти карієсу 75мл    Високоефективна формула з амінофторидом утворює захисний кальцієво-фторидний шар навколо зубів, ремінералізує і захищає від розпаду. Він також охоплює місця, які важко доступні для зубних щіток, які є більш схильними до карієсу.  ..
100.00 грн
ELMEX ополіскувач проти карієсу 400мл + ELMEX зубна паста проти карієсу 75мл
ELMEX ополіскувач проти карієсу 400мл + ELMEX зубна паста проти карієсу 75мл ELMEX, ополіскувач для карієсу, 400мл:   Elmex анти-карієс для полоскання рота допомагає захистити зуби у важкодоступних місцях для зубної щітки, наприклад, міжзубних просторів. Особливо рекомендується в..
200.00 грн
ELMEX Ополіскувач професійний захист емалі 400 мл
ELMEX Ополіскувач професійний захист емалі 400 мл  Унікальна технологія Micro Protection, що використовується у рідині, підтримує створення покриття емалі на поверхні зуба. Покриття захищає зуби, роблячи глазур більш стійкою до атак ерозивної кислоти. Це запобігає розчиненню зубної емалі..
200.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved