Категорії

DM Німеччина

DM Німеччина

DM Німеччина

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
DM Дитяча зубна паста Dontodent Kids  від 0 до 6 років100 мл
DM Дитяча зубна паста Dontodent Kids  від 0 до 6 років100 мл    Dontodent м'яка фторированная зубна паста для дітей з ароматом полуниці розроблене спеціально для оптимального захисту від карієсу молочних зубів.   Рекомендоване дозування: для молочних зу..
40.00 грн
DM Зубна паста освіжаюча DONTODENT CLEAR FRESH 125 МЛ
DM Зубна паста освіжаюча DONTODENT CLEAR FRESH 125 МЛ  Зубна паста DONTODENT Clear Fresher забезпечує чисте та свіже чищення. Ніжні миючі засоби злегка і ретельно очищають зубний наліт. Приємно свіжа, м'ятна зубна паста твердне і ремінералізує емаль зуба. Міститься цинк, який має антибак..
45.00 грн
DM ЗУБНА ЩІТКА ЧОРНИЙ БЛИСК DONTODEN
DM ЗУБНА ЩІТКА ЧОРНИЙ БЛИСК DONTODEN  Зубна щітка Dontodent Blackshine сприяє збереженню природнього відбілювання зубів. Додаткові тонкі кінці щетинок містять активоване вугілля. Для нового досвіду очищення. Спеціально розроблені щетинки забезпечують ніжне, проте ретельне очищення та при..
55.00 грн
DM Підліткова зубна паста Dontodent Junior від 6 років100 мл
DM Підліткова зубна паста Dontodent Junior від 6 років100 мл Dontodent зубна паста була спеціально розроблена для дітей від 6 років і забезпечує ефективний захист від карієсу для нових і постійних зубів. Фторид в основі пасти зміцнює зуби від карієсу і деградації емалі. Свіжий, м'який аромат ..
40.00 грн

Store VID A DO YA / All rights reserved